Hora darrera lectura:

Resultats cursa Ginestar 2020 > ARRIBADA (ordre invers)


Ref. Nom Cognoms Dorsal H.Sortida 1er C.Extrem Llarga i Extrem Arribada Temps Sexe
1 ANNA BELL-LLOCH CORNEY 15 08:30:00 09:24:50 10:48:40 12:00:35 03:30:35 Dona
2 AINHOA DÍAZ TARRAGÓ 11 08:30:00 09:24:08 10:48:48 12:00:23 03:30:23 Dona
3 BERENGUERHERNÁNDEZ 14 08:30:00 09:23:31 10:48:35 12:00:19 03:30:19 Dona
4 MONTSE BERTRAN RAFART 9 08:30:00 09:19:30 10:38:38 11:45:24 03:15:24 Dona
5 LAURA TELLES DE SEBESTYEN 34 08:30:00 09:19:26 10:38:34 11:45:21 03:15:21 Dona
6 TEIA ARRAYÁS REIXACH 40 08:30:00 09:11:42 10:26:46 11:28:52 02:58:52 Dona
7 SOL MARONNA MIERAVILLA 6 08:30:00 09:16:31 10:28:13 11:27:17 02:57:17 Dona
8 MARISOL CERDÀ DOMÈNECH 56 08:30:00 09:12:43 10:21:11 11:15:34 02:45:34 Dona
9 JORDI XAUS RAFÍ 51 08:30:00 09:12:30 10:19:55 11:15:26 02:45:26 Home
10 DAVID COMAS VILA 68 08:30:00 09:11:28 10:15:34 11:13:45 02:43:45 Home
11 NICOLETA 72 08:30:00 09:11:13 10:15:06 11:09:35 02:39:35 Dona
12 JOSEP XARGAY BARDERA 49 08:30:00 09:11:01 10:13:07 11:09:20 02:39:20 Home
13 DAVID ALCALDE 75 08:30:00 09:10:45 10:12:01 11:05:35 02:35:35 Home
14 PILAR GUICH CORNELLÀ 82 08:30:00 09:07:45 10:10:02 11:02:15 02:32:15 Dona
15 JEP MARIIN TARIFA 87 08:30:00 09:10:33 10:14:03 11:02:11 02:32:11 Home
16 RUBEN SARABIA 86 08:30:00 09:10:38 10:13:50 11:02:09 02:32:09 Home
17 NÚRIA PONT ZAMORA 32 08:30:00 09:15:48 10:58:48 02:28:48 Dona
18 JESS GARCIA CASADEVALL 35 08:30:00 09:10:40 10:08:05 10:57:17 02:27:17 Dona
19 JOAQUIN VALENTÍ BRUN 31 08:30:00 09:07:27 10:04:44 10:56:56 02:26:56 Home
20 ANTONI SUDRIÀ MARTÍNEZ 88 08:30:00 09:07:24 10:04:22 10:56:53 02:26:53 Home
21 JOAN CARLES CAYÓ BARONUT 106 08:30:00 09:09:22 10:06:43 10:53:52 02:23:52 Home
22 MARIONA TRIOLA 36 08:30:00 09:09:18 10:06:28 10:53:49 02:23:49 Dona
23 CRISTINA SAVALLS 62 08:30:00 09:40:51 10:53:43 02:23:43 Dona
24 IRENE DUQUE 63 08:30:00 09:40:47 10:53:40 02:23:40 Dona
25 MARC GÁLVEZ BASSOLS 22 08:30:00 09:05:42 10:00:34 10:49:35 02:19:35 Home
26 XEVI PUIG FORNÉ 78 08:30:00 09:05:40 09:59:32 10:47:51 02:17:51 Home
27 MARIA PLANELLA CASALS 101 08:30:00 09:38:16 10:47:30 02:17:30 Dona
28 CARLES XARGAYÓ ASSETS 92 08:30:00 09:05:17 09:58:41 10:44:06 02:14:06 Home
29 GERARD TABERNER BERNADO 61 08:30:00 09:05:36 09:58:37 10:43:35 02:13:35 Home
30 DAVID VAZQUEZ 100 08:30:00 09:02:59 09:56:49 10:42:51 02:12:51 Home
31 ANNA OLIVAS ESCARRA 25 08:30:00 09:36:40 10:39:11 02:09:11 Dona
32 LOLI ORTIZ ROMERO 95 08:30:00 09:36:43 10:39:07 02:09:07 Dona
33 MIGUEL ANGEL 58 08:30:00 09:02:26 09:52:30 10:37:39 02:07:39 Home
34 ROSSY BARAHONA 73 08:30:00 09:35:29 10:37:25 02:07:25 Dona
35 JORDI PAGES PUIG 48 08:30:00 09:04:05 09:52:00 10:33:11 02:03:11 Home
36 MARTA MARTI BEL 28 08:30:00 09:29:34 10:32:54 02:02:54 Dona
37 RAQUEL BOSCH JIMENEZ 39 08:30:00 09:02:45 09:51:47 10:32:50 02:02:50 Dona
38 MARIA DOLORS SUDRIÀ MARTINEZ 26 08:30:00 09:29:41 10:32:47 02:02:47 Dona
39 DAVID LLADOS BARRAGAN 29 08:30:00 09:02:31 09:51:23 10:32:28 02:02:28 Home
40 ISAAC RABIONET FRIGOLA 109 08:30:00 09:04:20 09:50:53 10:30:45 02:00:45 Home
41 ENRIC TARRÉS I MERAS 105 08:30:00 09:01:56 09:50:08 10:30:39 02:00:39 Home
42 OLGA NIERGA 110 08:30:00 09:30:55 10:28:37 01:58:37 Dona
43 NATÀLIA CASAS TURRÓ 37 08:30:00 09:26:06 10:28:17 01:58:17 Dona
44 DAVID ORTEGA QUIRÓS 23 08:30:00 09:30:36 10:28:02 01:58:02 Home
45 CABEZAS 53 08:30:00 09:29:54 10:27:18 01:57:18 Dona
46 ROBERT VICENTE RIBAS 74 08:30:00 09:10:52 10:25:42 01:55:42 Home
47 NORBERTO GASPAR ESTEVA 84 08:30:00 09:00:26 09:45:54 10:24:17 01:54:17 Home
48 ORIOL SUÑER PUJOL 103 08:30:00 09:24:31 10:23:24 01:53:24 Home
49 XAVIER SUÑER PUIGDEVALL 102 08:30:00 10:23:20 01:53:20 Home
50 TONI RODRÍGUEZ MOTJE 91 08:30:00 09:25:58 10:18:25 01:48:25 Home
51 GEORGINA RODRÍGUEZ MUÑOZ 90 08:30:00 09:26:03 10:18:23 01:48:23 Dona
52 FERRAN CANALS IBERN 50 08:30:00 09:24:43 10:17:52 01:47:52 Home
53 GERARD ALIMBAU BUIXEDA 93 08:30:00 09:24:23 10:17:29 01:47:29 Home
54 XAVIER COMAS MIR 83 08:30:00 09:24:54 10:15:59 01:45:59 Home
55 JORDI SALA OLIVERAS 115 08:30:00 09:19:19 10:08:47 01:38:47 Home
56 CONXI BALVI ELIAS 7 08:30:00 10:05:03 01:35:03 Dona
57 JOSEP M. RECASENS RIEMBAU 81 08:30:00 10:05:01 01:35:01 Home
58 EDUARD TURON 10 08:30:00 09:18:15 10:03:46 01:33:46 Home
59 CRISTINA FONT CALVARONS 98 08:30:00 09:18:10 10:02:35 01:32:35 Dona
60 IU RIGAU BUIXEDA 94 08:30:00 09:16:28 10:02:32 01:32:32 Home
61 JORDI RIBAS 108 08:30:00 09:16:22 10:00:09 01:30:09 Home
62 JORDI BUSQUETS BERTRAN 89 08:30:00 09:15:27 09:59:40 01:29:40 Home
63 RUT ENRECH UBEDA 17 08:30:00 09:56:07 01:26:07 Dona
64 LLUÍS SUREDA FONRNS 76 08:30:00 09:14:50 09:55:20 01:25:20 Home
65 JOSEP TRIAS ESPARRAGUERA 107 08:30:00 09:14:22 09:54:11 01:24:11 Home
66 JOAN BAYÉ NADAL 79 08:30:00 09:14:44 09:53:50 01:23:50 Home
67 SERGI BUXEDA FELIU 47 08:30:00 09:50:55 01:20:55 Home
68 MARGARIDA PARAROLS VIDAL 55 08:30:00 09:50:50 01:20:50 Dona
69 MONTSERRAT GONZÁLEZ 114 08:30:00 09:50:39 01:20:39 Dona
70 CRISTINA CLÉ CARRERA 113 08:30:00 09:50:36 01:20:36 Dona
71 GREGORIO MUÑOZ LOPEZ 96 08:30:00 09:10:22 09:48:45 01:18:45 Home
72 GERARD COELHO TRIAS 77 08:30:00 09:10:04 09:46:46 01:16:46 Home
73 MIQUEL TEIXIDOR 111 08:30:00 09:44:33 01:14:33 Home
74 SUSANA VINARDELL COLOM 112 08:30:00 09:44:30 01:14:30 Dona
75 SANDRA BUSQUETS ZAMUDIO 19 08:30:00 09:43:55 01:13:55 Dona
76 NARCÍS CANADELL BLESA 104 08:30:00 09:38:31 01:08:31 Home
77 FRANCESC SUREDA MONTIEL 57 08:30:00 09:36:58 01:06:58 Home
78 JÚLIA GUTIÉRREZ JUANHUIX 97 08:30:00 09:36:21 01:06:21 Dona
79 CARLES SAMSO PRATS 16 08:30:00 09:36:12 01:06:12 Home
80 GEMMA ALCALÀ SERRANO 80 08:30:00 09:34:40 01:04:40 Dona
81 DAVID LAGOS MORENO 99 08:30:00 09:33:29 01:03:29 Home
82 GABRIEL TRIAS 44 08:30:00 09:31:52 01:01:52 Home
83 LLUÍS DURAN VIDAL 54 08:30:00 09:31:50 01:01:50 Home
84 CARLES MULLERAS TORRENTA 52 08:30:00 09:30:01 01:00:01 Home
85 ROGER SEGUÍ SARDÀ 85 08:30:00 09:17:50 00:47:50 Home